تاریخ امروز:۲۸ مهر ۱۴۰۰
paravvvl - گزارش برنامه صعود به قله 3405 متری پراو به مناسبت گرامیداشت مرحوم ابراهیم نصیری

گزارش برنامه صعود به قله ۳۴۰۵ متری پراو به مناسبت گرامیداشت مرحوم ابراهیم نصیری

این برنامه به سرپرستی آقای نیما کریمی در تاریخ ۱۳۹۷/۷/۱۳ اجرا گردید . برای مشاهده عکس ها و گزارش برنامه گزینه ادامه مطلب را انتخاب کنید.

از قبل همان طور که گفته شد برنامه یکروزه و به صورت آلپاین برگذار شد. ساعت ۳:۱۵ تمامی همنوردان با مینی بوس از شهر به سمت شهر کرمانشاه حرکت کردیم. هوا بسیار عالی بود.جاده تهران/کرمانشاه منطقه چالابه” کوه بسیار زیبای پرآو، ساعت ۵:۴۵ بود و طلوع صبحگاهی بر سینه کوه زده بود. ارمغان هوای خنک و نسیم دلگرمی صعودمان شده بود. با عبور از منطقه جنگلی با پوشش بلوط ایرانی* و سنگهای بزرگ به مدت دو ساعت به چشمه دوزری رسیدیم. شیب زیاد است و سرعت صعود کند می شود. بعد از صرف صبحانه به مدت بیست دقیقه    ساعت ۸:۳۰ به سمت پناهگاه حرکت کردیم. دیواره های گوناگون که با درجه سختی متفاوت خودنمایی می کردند. صعود را دلپذیرتر می کرد. ساعت ۱۱ به پناهگاه رسیدیم و بعد از استراحت یک ربعه به سمت قله با کوله حمله  راه افتادیم. راس ساعت ۱۲ تابلو قله دیده شد و بعد از گرفتن عکسهای گوناگون از منطقه ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه به سمت پناهگاه فرود آمدیم. ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه در پناهگاه نهار را خورده و انرژی دوچندانی برای فرود گرفتیم. ساعت ۱۴:۳۰ حرکت آغاز و با زمان چهل دقیقه به چشمه رسیدیم. ساعت ۱۶ با صرف میوه و مواد قندی به سمت چالابه حرکت نمودیم. ۱۸:۱۵ دقیقه به منطقه رسیدیم و هوا کم کم اولین باران پاییزی را شروع کرده بود. ساعت ۱۸:۳۰ تمامی همنوردان وارد مینی بوس شده و در ساعت۲۰:۵۰ دقیقه وارد میدان آزادی شهر سنندج شدیم.

*با تشکر از سرپرست محترم باشگاه آرش جناب آاقای نصرتی که زحمت جلوداری سازمان را بر عهده داشتند و همچنین سپاس از آقای هژیر حقیقت پناه بابت عقبداری و صبر و حوصله و مدارا کردن شان. و از تمامی همنوردانی که آمدند و در خوشی مسیر و طبیعت بی مثال پرآو ما را همراهی نمودند.

سرپرست برنامه: نیما کریمی   

تعداد نفرات:۱۱

یاد نصیری ها، اورازها، نعمتی ها و هنرپژوها بخیر، کسانی که معرفت و مرامشان بلند تر از هر قله ای بود که صعودش کردند.

 روحشان آسمانی

 

عکس های برنامه

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - گزارش برنامه صعود به قله 3405 متری پراو به مناسبت گرامیداشت مرحوم ابراهیم نصیری

  gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - گزارش برنامه صعود به قله 3405 متری پراو به مناسبت گرامیداشت مرحوم ابراهیم نصیری

اشتراک‌گذاری

من مهرداد هستم . 10 ساله کوهنوردی میکنم و مسئول سایت باشگاه کوهنوردی آرش سنندج هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *